Českokrumlovská futsal liga

futsal2

 

     Nově!!      

  •     Konečné tabulky 
  •     Tabulky střelců  

   

   

 


  

   

1. LIGA

      

 

 

14. kolo

 

 

O1A1401                                            SAK - Karlík                        5 :  3  ( 1 :  2 )                  

Rozh.:Hladík Pavel

Střelci: Kroupa Michal ml.  2, Turek Jan  1, Didi David  1, Brož Martin  1 - Kalista Miloš  1, Král Matěj  2

 

O1A1402                                            Vyšehrad - Liják             10 :  1  ( 4 :  1 )                  

Rozh.: Petroušek Antonín

Střelci: Březina Tomáš  1, Písko Jan  1, Písko Josef  3, Salon Libor  3, Plos Jan  2 - Radykhovskij Ruslan  1

 

O1A1403                                            GS team - Red Devils       3 :  2  ( 1 :  1 )                  

Rozh.: Špiroch Pavel

Střelci: Žilavý Vladislav  2, Novotný Štepán  1 - Čer Jan  2

 

      

O1A1404                                            Bombarďáci - Tequila 14 :  4  ( 5 : 1)

Rozh.: Černý Jiří

Střelci: Petřík Jan  1, Hami Marek  1, Jan Sláma  4, Šálek Stanislav  4, Říha František  3, Carda Jiří  1 - Maxa Hubert  1, Votýpka Michal 1, Ševčík Josef  1, Konrád Milan 1,

              

 

 

     Tabulka

 

     tab1_celk

       

       Tabulka střelců

           

 


 

 

     2. LIGA - nadstavba

 

 

o 1. - 4. místo

 

 

7. kolo

 

 

O2Q0101                                            Vyšehrad XXL - Alkáči   0 :  3                                   

Rozh.: Petroušek Antonín

Střelci:  - Musil Milan  1, Rafael Štěfan  2

 

 

O2Q0102                                            Hapoel - Mates                  7 :  9                                   

Rozh.: Petroušek Antonín

Střelci: Štrob Ota  6, Fruhrauf Michal  1 - Kordík Michal  2, Papaj Ondřej  2, Šimek Tomáš  1, Karlíček Pavel  3,  Tichý Petr  1

 

 

8. kolo

 

 

O2Q0201                                            Alkáči - Mates                    5 :  2  ( 2 :  2 )                  

Rozh.: Hladík Pavel

Střelci:       Musil Milan  2, Kotlár Nikolas  2, Sivák Roman  1 - Šimek Tomáš  2

 

O2Q0202                                            Vyšehrad XXL - Hapoel  1 :  5  ( 0 :  1 )                  

Rozh.: Petroušek Antonín

Střelci:       Rychtář Vladimír  1 - Fruhauf Michal  4, Šubrt Martin ml.  1

 

 

9. kolo

 

O2F0901                                            Hapoel - Alkáči                  4 :  3  ( 3 : 2)  

Rozh.: Petroušek Antonín

Střelci: Šubrt Michal  2, Štrob Ota  2 - Kotlár Nikolas  1, Sivák Roman  2

 

 

O2F0902                                            Mates - Vyšehrad XXL      5  :  0         kontumace           

 

 

o 5. - 7. místo

 

1. kolo

 

O2U0102                                            Jedličky - MP                    17 :  5  ( 7 :  2 )                  

Rozh.: Černý Jiří

Střelci: Soukup Stanislav  7, Brož Michal  2, Růzha Michal  2, Halmich Miroslav  4, Zadák Jakub  2 - Šebek Vladimír  2,

 

2. kolo

 

O2U0202                                            Trevl - Jedličky                  0 :  1  ( 0 :  1 )                  

Rozh.:Hladík Pavel

Střelci:       - Halmich Miroslav  1

 

3. kolo

 

O2U0302                                          MP - Trevl                          1 : 2 (1 : 1)      

Rozh.:

Střelci:       Šebek Vladimír  1 - Šimek Filip  1, Kolář Michal  1

 

 

Tabulka o 1. - 4. místo

 

tab2_1_4místo

 

 

Tabulka o 5. - 7. místo

 

 

tab2_2b

 

  Tabulka střelců

 

 


 

 

Výsledky 11.  a 12. kola II. ligy

 

 

Výsledky 9. a 10. kola II. ligy

 

 

Výsledky 12. a 13. kola I. ligy

 

 

Výsledky 11. kola I. ligy

 

 

Výsledky 10. kola I. ligy

 

 

Výsledky 9. kola I. ligy

 

 

Výsledky 8. kola I. ligy

 

 


 

GS - Karlík 

Z utkání GS - Karlík
 
 

Bombarďáci - GS

 

Z utkání Bombarďáci - GS

 


          

 

Výsledky zápasů podzim 2018

 

 

Výsledky zápasů jaro 2018

 

    

Výsledky zápasů podzim 2017

 

 


 

Složení OKF:

 

Předseda: Pavel ŠPIROCH, Č. Krumlov, Za Nádražím 252, M: 777 939 209

Místopředseda: Oldřich LUKEŠ, Č. Krumlov, Vyšehrad 185, M: 723 914 786

 


 

Disciplinární komise:

 

Pavel ŠPIROCH

Oldřich LUKEŠ

 


 

Seznam rozhodčích:

 

Jiří ČERNÝ, Vyšehradská 250, 381 01 Č. Krumlov, M: 724 014 069

Antonín PETROUŠEK, Zlatá Koruna 9, 382 02, M: 721 193 119

Pavel HLADÍK, Sadová 301, 382 11 Větřní, M: 721 566 410

 


 

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY

 

Adresář vedoucích družstev Přestupní lístek
Propozice 2018 - 19 Přihláška k registraci
  Zápis