l


Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


celý článek
image

Mladé basketbalistky naběhaly skoro tisíc kilometrů

V době nemožnosti společného tréninku zásobují trenéři BK Strakonice své svěřenkyně různými pohybovými úkoly a výzvami.

celý článek
image

Pavel Hoško kraluje v malenické brance

Fotbalové soutěže na Strakonicku zatím marně vyhlížejí restart v říjnu přerušeného soutěžního ročníku. Stále delší přestávku si vyplňujeme anketami, které nahlížejí pod pokličku okresního přeboru a III. třídy mužů na Strakonicku.

celý článek
image

Velké sporty vyzývají premiéra: Nedopusťte zdivočení veřejnosti

Veletoč, který v přímém televizním přenosu předvedl nový ministr zdravotnictví, rozlítil velké české týmové sporty. Ministr Petr Arenberger nejprve potvrdil a detailně popsal, že od pondělí bude sportovat venku 20 lidí, aby následně vše zcela odvolal.

celý článek
image

Slovanka brala výhru za lepší druhý poločas

Basketbalistky Chance U19 BK Strakonice skončily nakonec v této sezoně Renomia ŽBL na posledním desátém místě. O tom rozhodl poslední duel ve středu večer na palubovce Slovanky v Benešově.

celý článek
image

Sportovec Strakonicka 2020: Informace pro oceněné

Sportovci, kteří skončili v anketě Sportovec Strakonicka 2020 mezi jednotlivci na čtvrtém až desátém místě, si mohou po předchozí domluvě vyzvedávat ceny v kanceláři Okresního sdružení České unie sportu Strakonice na zimním stadionu ve Strakonicích.

celý článek
image

Basketbalistky se vracejí po karanténě

Od pondělí 29. března se postupně extraligové basketbalistky ze Strakonic vrací po karanténě/izolaci zpět do tréninkového procesu.

 

celý článek
image

Volební valná hromada OFS Strakonice se opět přesouvá

Momentálně panující situace kolem pandemie koronaviru stále nepřeje skupinovému setkávání, vládní opatření v boji o potlačení šíření nemoci covid-19 začátkem března ještě zpřísnila. Což mělo za následek i další posunutí termínu volební valné hromady Okresního fotbalového svazu Strakonice. Nově by se měla konat ve středu 21. dubna. Místo a čas konání zůstávají stejné, tedy sál strakonické sokolovny se začátkem v 16.30 hodin.

celý článek
image

Restart fotbalových soutěží se každým týdnem vzdaluje

Fotbalové dění na Strakonicku se zastavilo po víkendu 10. – 11. října 2020, kdy se hrálo osmé kolo Dudák okresního přeboru a Dudák III. třídy mužů. Od té doby STK OFS připravila několik verzí restartu, a to podle aktuálního koronavirového dění. Podle nejnovější verze by soutěže mohly odstartovat 17. dubna.

celý článek
image

Petr Baloušek se fotbalem baví i v okrese

V zápasech fotbalových soutěží na Strakonicku se objevuje celá řada velmi kvalitních a zkušených hráčů. To potvrdila i anketa mezi představiteli jednotlivých klubů.

celý článek
1 2 3 4 5 6 > >>

archiv (624)