Sportovec Strakonicka 2020: Kompletní výsledky

Okresní sdružení České unie sportu Strakonice, Týdeník Strakonicko a Město Strakonice vyhlásily poslední únorový týden nejlepší sportovce strakonického regionu za rok 2020. O výsledcích rozhodly čtyři desítky sportovních osobností, funkcionářů, trenérů a novinářů.

 

Dospělí – jednotlivci

1095NmI.jpg

1. Jana Pichlíková (Kross Bikeranch Team), cyklistika – 37 bodů

2. Jan Kvěch (AK Markéta Praha), plochá dráha – 34 bodů

3. Jindřich Kadula (SK Otava Katovice), fotbal – 26 bodů

4. Roman Častoral (Autoklub Otava Katovice), rallycross – 24 bodů

5. Tomáš Nejdl (HBC Strakonice 1921), házená – 18 bodů

6. Miroslava Mrázová (FC Viktoria Plzeň), fotbal – 16 bodů

7. Tomáš Havlík (TJ ČZ Strakonice Elektrostav), stolní tenis – 16 bodů

8. Sára Vadlejchová (BK Strakonice), basketbal – 11 bodů

9. Ondřej Dlouhý (HC Strakonice), lední hokej – 9 bodů

10. Iva Drnková (Fezko Strakonice), vodní pólo – 8 bodů

11. Sára Veselková, snowboarding – 5 bodů

 

Dospělí – kolektivy

1096ZTI.jpg

1. Házenkáři HBC Strakonice 1921 – 54 bodů

2. Fotbalisté SK Otava Katovice – 51 bodů

3. Vodní pólistky AstenJohnson Fezko Strakonice – 29 bodů

4. Hokejisté Hokejisté 4312 Unstoppables – 21 bodů

5. Stolní tenisté TJ ČZ Strakonice Elektrostav – 14 bodů

6. Hokejisté HC Strakonice – 13 bodů

7. Basketbalistky BK Strakonice U19 Chance – 12 bodů

8. Tenisté TK Strakonice – 10 bodů

 

Mládež – jednotlivci

1084ZWR.jpg

1. Veronika Vávrová (HBC Strakonice 1921), házená – 39 bodů

2. Jonáš Kostka (FK Junior Strakonice), fotbal – 37 bodů

3. Eliška Vokatá (Fezko Stranice), plavání – 36 bodů

4. Adéla Junková (BK Strakonice), basketbal – 16 bodů

5. Václav Janout (Multi-air Jama CZ RT), motokros – 16 bodů

6. Jan Houška (SK Biatlon Strakonice), biatlon – 15 bodů

7. Aneta Bačová (SK Slavoj Volyně), fotbal – 8 bodů

8. Richard Žahour (TK Strakonice), tenis – 8 bodů

9. Matěj Novák (Ski klub Strakonice), běh na lyžích – 8 bodů

10. Barbora Novotná (Florbal BEZ Katovice), florbal – 7 bodů

11. Jolana Chodlová (Fezko Strakonice), vodní pólo – 6 bodů

12. Daniel Šimon Nováček (TJ Dražejov), fotbal – 3 body

13. Jakub Mirvald (MX-Enduro Park Club Jinín), motokros – 3 body

14. Jan Janda (FbC Strakonice), florbal – 2 body

 

Mládež – kolektivy

1086NGQ.jpg

1. Žáci U13 FK Junior Strakonice, fotbal – 65 bodů

2. Mladší dorostenky HBC Strakonice 1921, házená – 63 bodů

3. Dorostenky Fezko Strakonice, vodní pólo – 36 bodů

4. Nejstarší minižákyně BK Strakonice, basketbal – 22 bodů

5. Starší žákyně Florbal BEZ Katovice, florbal – 18 bodů

Trenér roku

1083ZDI.jpg

Miroslav Vávra (házená), HBC Strakonice 1921

 

Akce roku

1088NDZ.jpg

Přátelské utkání SK Otava Katovice – SK Slavia Praha U19 (fotbal)

 

Handicapovaný sportovec

1089N2M.jpg

Tomáš Kunc, Denní stacionář Strakonice

 

Síň slávy

Jindřich Frček, basketbal

 

Cena ředitele Dudák Měšťanského pivovaru Strakonice

1090MWJ.jpg

Hokejisté 4312 Unstoppables

 

Osobnost roku

1091MGF.jpg

Vít Krejčí, basketbal

 

Sympaťák roku (anketa čtenářů Týdeníku Strakonicko)

1092MGF.jpg

Florbalistky Florbal BEZ Katovice

 

Sportovci, kteří skončili mezi jednotlivci na čtvrtém až desátém místě, si mohou od čtvrtku 4. března po předchozí domluvě vyzvedávat ceny v kanceláři Okresního sdružení České unie sportu Strakonice na zimním stadionu ve Strakonicích.

Okresní sdružení Česká unie sportu Strakonice

Stanislav Kašpar, sekretář

Na Křemelce 512 Strakonice 386 01

Tel: 777 281 123, e-mail: osst@jck.cuscz.cz