Převánoční hecboj dvojic pro veřejnost 2019

 

 

Předvánoční hecboj dvojic letos nabízí tradiční disciplíny!

 

Chcete si odpočinout od předvánočního shonu, k tomu se odreagovat a zároveň si zasportovat? Pokud jste soutěživý typ, můžete vyzvat i své kamarády na tradiční hecboj dvojic.

 

 

 

ČUS Tábor a město Tábor pořádá v neděli 1. prosince 2019 akci s názvem Předvánoční hecboj dvojic veřejnost. Organizátoři museli loni kvůli rekonstrukci bazénu oželet plavecké disciplíny. Naopak letos už připravili pro účastníky bohatou škálu tradičních sportovních disciplín - plavecké soutěže, disciplíny z halových sportů a kuželky.

 

 

Atraktivní a nenáročná soutěž odstartuje v 8.00 hodin v táborském bazénu, halové sporty jsou na programu od 10.30 hodin v tělocvičně ZŠ Zborovská 2696. Kuželky začínají ve 12.30 hodin na čtyřdráhové kuželně KK Loko Tábor, kde bude otevřen po celou dobu konání soutěže bufet!

 

 

Nezbytnou výbavou každého soutěžícího jsou plavky, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny. Složení dvojic je libovolné a věkově neomezené.

 

 

„I ti nejmenší soutěžící se nemusí ničeho obávat, že by předem stanovený úkol nezvládli. Každou disciplínu jim přizpůsobíme tak, aby si hecboj užili a měli radost z pohybu. Naopak ten, kdo má vítězné ambice, si může zasoutěžit a vyhecovat se se svými přáteli,“ zve všechny sportovní nadšence Zdeněk Krátký z pořádající ČUS Tábor. 

 

 

O týden později, v neděli 8. prosince 2019 se koná od 8.00 hodin v bazénu slavnostní vyhlášení výsledků. Účastníci hecboje můžou bezplatně využít bazén a odpoledne i kuželnu. Každý z účastníků obdrží od pořadatelů drobné ceny a dárky, které jistě před vánočními svátky potěší.

 

 

Zájemci se mohou přihlásit s uvedením jména, věku a adresy na email tabor@jck.cuscz.cz nebo na telefonu 381 281 379.

 

 

Zveme všechny, co mají rádi pohyb a soutěžení!

 

 

 

437NmQ.jpg