5. ročník soutěže Tábor hraje kuželky

Ve středu 26. června se koná v kuželně KK Lokomotiva Tábor 5. ročník veřejně přístupné soutěže „Tábor hraje kuželky“, která proběhne pod záštitou poslankyně Ing. Radky Maxové.

 

 

Chcete si zasportovat a ještě k tomu poměřit síly s kamarády nebo sportovně založenými soupeři? Ideální příležitost k tomu máte ve středu 26. června, kdy se v kuželně táborské Lokomotivy koná 5. ročník veřejně přístupné soutěže „Tábor hraje kuželky“. Navíc můžete vyhrát i zajímavé ceny, medaile a poháry. 

 

Turnaj pro neregistrované hráče se uskuteční již od dopoledne, kdy se v soutěži družstev i jednotlivců představí žáci a žákyně prvního a druhého stupně základních škol.

 

Od odpoledne až do večerních hodin si vyzkouší své kuželkářské umění široká veřejnost. O medaile a poháry se bude bojovat v soutěži tříčlenných družstev a jednotlivců.

 

Hrací systém se proti předchozím ročníkům trochu změnil tak, aby byl turnaj atraktivní a napínavý až do posledních hodů.

 

Základní hra se bude počítat na 25 hodů do plných, ze kterých se sečte celkový součet pro tříčlenné družstvo. Jednotlivci pak budou podle výkonů nasazeni do pavouka podle výsledku v základní části a poté následuje hra dvou soupeřů vyřazovacím způsobem. Postup si zajistí nejlepších 16 mužů a 16 žen.

 

 

Zájemci se mohou přihlásit:

 

- osobně v kanceláři ČUS Tábor Zborovská 2696

- na telefonu: 381 281 379

- na email: tabor@jck.cuscz.cz