Předvánoční HECBOJ dvojic 2016 - první část

Předvánoční hecboj dvojic pořádala Česká unie sportu Tábor spolu s městem Tábor s podporou Jihočeského kraje.

Atmosféra akce je poznat z fotogalerie ... FOTO.

V plaveckém stadionu, sportovní hale gymnázia a ve čtyřdráhové kuželně se sešli aktivní výkonní sportovci, malé děti i jejich rodiče, aby v příjemné atmosféře prožili den plný aktivního pohybu.

Znovu nebyly vůbec důležité konečné výsledky, ač jednotliví účastníci usilovali  o co nejlepší výkony. Je to specifika této soutěže, kde se potkávají účastníci rozdílného věku i výkonnosti. Každý si najde svůj „hec“ sám pro sebe.

Utkávali se v netradičních disciplínách v plaveckém bazénu, otestovali se v obratnosti, vytrvalosti i různých dovednostech ve sportovní hale a své snažení zakončili kuželkářským kláním.

Více než strohé výsledky zaujala snaha nejmladší účastnice tříleté Radky Rypáčkové, čtyřleté Elišky Melichové i sedmiletých Tobiáš Petrů, Honzíka Holase či Anničky Melichové.

Oproti minulým ročníkům dostali účastníci větší prostor pro samostatné využití městských sportovišť. A tak byl v přestávkách soutěže např. naplněný malý bazén plaveckého stadionu, nebo nad rámec závodu využity kuželkářské dráhy.

Všichni se velmi dobře bavili a efektivně využili předvánočního času.

V příštím týdnu v neděli 11. prosince se v 8.00 hodin všichni sejdou v plaveckém bazénu, který bude otevřen jen pro účastníky Předvánočního hecboje. Od 13.00 hodin si pak mohou znovu vyzkoušet své kuželkářské schopnosti v táborské kuželně.