Předvánoční Hecboj dvojic láká všechny sportovce

ČUS Tábor a město Tábor pořádá v neděli 3. prosince tradiční předvánoční Hecboj dvojic pro širokou veřejnost. Organizátoři připravili pro účastníky plavecké soutěže, disciplíny z halových sportů a kuželky.

Atraktivní soutěž odstartuje v 8 hodin v táborském bazénu, halové sporty jsou na programu od 10.30 hodin ve sportovní hale ZŠ Husova. Kuželky začínají v 12.30 hodin v čtyřdráhové dráze KK Loko Tábor. Nezbytnou výbavou každého soutěžícího jsou plavky, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny. Složení dvojic je libovolné a věkově neomezené.

„I ti nejmenší se nemusí ničeho obávat, nebo že by předem stanovený úkol nezvládli. Každou disciplínu jim přizpůsobíme, tak aby si Hecboj užili a měli radost z pohybu. Naopak ten, kdo má vítězné ambice, si může zasoutěžit a vyhecovat se se svými přáteli,“ zve všechny sportovní nadšence Zdeněk Krátký z pořádajícího ČUS Tábor.    

O týden později v neděli 10. prosince se koná od 8 hodin v bazénu slavnostní vyhlášení výsledků, který můžou účastníci Hecboje bezplatně využít stejně jako kuželnu. Každý z účastníků obdrží od pořadatelů drobné ceny a dárky, které jistě před Vánoci potěší.

Zájemci se mohou přihlásit s uvedením jména, věku a adresy na emailu tabor@jck.cuscz.cz nebo na telefonech 381 281 379.

Plakát zde